Denizli Haberleri

ANADOLU ROCK GRUBU “FLÖRT”!

flort-manset

Anadolu Rock Gruplarından FLÖRT, bugün sizler için İmagine Bar & Performance Hall sahnesinde olacak. Bu akşam saat 21:00’da sahne alacak olan grubun çıkış hikayeleri işte şöyle:

“Ozan: 2000 yılının yaz aylarına doğru “Kim Bunlar” dörtlüsü arasında ruhani bir kopuş başlamıştı. Maddi ve manevi zor durumda kalmıştık. “İstediğimiz şey bu değildi” diyorduk kendimize. Biz “Bekarlardık” ve öyle mutluyduk.”Ve” adında albüm yapmış, Prestij şirketinin bizden beklentilerini tamamen bitirme ve kendimizi de ipe çekecek bir albüm yapmıştık. Ve “Kim Bunlar” dosyasını kapatmıştık. Barış gruptan ayrılmış, yerine 96’dan beri tanıyıp sevdiğimiz Çağatay’ı alıp, zaten hiçbir zaman sevmediğimiz “Kim Bunlar” ismini TMSF’nin emin ellerine teslim edip, 2000 yılının Kasım ayında ismi belli olmayan bir grup olarak ilk “Flört” albümünün kayıtlarına başladık. “Yola Devam” ve “Yalnızlık Mevsimi” gibi ilk “Flört” hitleri bu albümdedir.

Ozan: Hep “Delik Paraşüt” isimli bir grubum olmasını isterdim. O dönemde “Blör” ve “Pulp” gibi İngiliz gruplarını dinliyordum. Kısa ve anlamı geniş bir isim olmalıydı. İlk albümün kayıtları esnasında “Flört” nasıl olur dedim. Uluğ Aydeniz’in “Sörf Tahtası” fikrinden daha iyiydi.

Timsah: Hayır oğlum yanlış hatırlıyorsun. Bir akşam Ozan’la beraber grubun ismi hakkında düşünüyorduk. Kulağımıza hoş gelen sevdiğimiz grup isimlerini konuşuyorduk. Sonra “Pink Floyd” isminin kakafonisi üzerinde düşünürken, birden Ozan “Pink Flört” olsun diye şaka yaptı. Sonra Pink’i attık “Flört” kaldı. Hoşumuza gitmişti.

Ozan: Dinleyici ile şarkılarımız aracılığıyla ince bir muhabbet anlamına geliyor.”

flort

● ÖN BİLET : 30 TL
● KAPI SATIŞI 40 TL

►Rez & info : 0539 854 00 31

 

Yorum yapın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler

BAŞA GİT