Haberler

DENİZLİ “DUMAN ALTI”!

burak-guner

Son zamanlar da videolarla ünlenip, fenomen olanlar da Denizli’den de biri var. Duyunca şaşıracağınız bu isim üstelik bize çok yakınmış. Pamukkale Üniversitesin’de öğrenci! Evet o isim “Burak Güner”. Pamukkale Üniversitesin’de öğrenci olan arkadaşımızı gelin birlikte yakından tanıyalım…

Fidan Fidanoğlu: Fenomen Burak Güner kimdir?img-20161206-wa0018

Burak Güner: Adım Burak Güner. Denizliliyim. 21 yaşında Denizli Lisesi çıkışlıyım. Hemşirelik okuyorum, 2014 girişliyim. Bölümüme isteyerek geldim, tabi severek okumaya çalışıyorum bölümümü.

Fidan Fidanoğlu: Biz seni Duman Altı Vinelerından tanıyoruz. Vine çekmek nerden aklına geldi?

Burak Güner: Lisedeyken de youtube’tan videolar çekiyorduk arkadaşlarla ve çok eğleniyorduk. Üniversiteye geldiğimiz zaman da Vine popüler oldu. İlgi alanım olduğu içinde onu da denedim fakat Vine’nın bitmesine yakın başladığım için bende çok bir başarı elde edemedim. Buna rağmen 50 bin takipçim vardı. Vine bitince de bu işle uğraşan insanlar Instagrama kaydılar ve bizde oradan devam etmeye başladık.

Fidan Fidanoğlu: Peki, hangi vinela ünlendin?

Burak Güner: İlk başta çok az takipçim vardı, Vine’da” Anneler çağırınca-Babalar çağırınca” başlığında yapmıştık. Çok ilgi görmüştü, bayağıda paylaşım almıştık. Çatıdan falan atlama vardı. Sonrasında da ayna tarzı videolarla ünlenmiştim. Instagram da da Duman Altı serisiyle çok tanındım.

screenshot_2016-12-25-12-23-03-1

Fidan Fidanoğlu: Denizlide seni gördüklerinde nasıl tepkiler alıyorsun?

Burak Güner: Genelde bu işle uğraşan insanların İstanbul’da yaşadığını düşünenler çoğunlukta olduğu için, Denizli’de gördüklerinde çok şaşırıyorlar. Fotoğraf çektirmek isteyenler çok oluyor.

Fidan Fidanoğlu: Fenomen olarak başına gelen en tuhaf olay neydi?

Burak Güner: Bir keresin de tl yüklemek için bayii’nin birine girmiştim, orada ki kız beni tanımış ve heyecandan 20 tl yerine 200 tl yüklemişti. Allah’tan yanımda kart vardı 😀 Çok şaşırmıştım bu duruma. Tanınıyorsan başına ilginç olaylar da gelebiliyormuş.

Fidan Fidanoğlu: Ailen nasıl bu konu da destekliyorlar mı ?

Burak Güner: Kardeşlerim zaten genç oldukları için onlar beni hep takip eder. Babam en başından beri destekliyor… Yaptığım şeyler hoşuna gidiyor. Annem de son zamanlarda daha ciddiye almaya başladı. İlk başlarda annem nötrdü ama artık ilgisini çekiyor, merak edip birlikte tekrar tekrar izliyoruz.

screenshot_2016-12-25-12-23-24-1

Fidan Fidanoğlu: Okulu bitirdikten sonra hemşireliğe mi devam edeceksin yoksa sosyal medya üzerinden bir ticari kazanç bekliyor musun?

Burak Güner: Birkaç kere ufak çaplı reklam çalışmalarım oldu. Harçlık çıktı diyebiliriz. Okul bittikten sonra sosyal medya üzerinden bir şeyler yapmayı istiyorum tabi ki. Meslekle alakam olmadığı için okul bittikten 2 yıl sonra sosyal medya üzerine bir şeyler düşünüyorum. Baktım olmadı her şeyi kapatıp hemşireliği yaparım. 😀

Fidan Fidanoğlu: Biliyorsun ki son zamanlarda videolarla fenomen olanlar Dj’liğe yöneliyor. Sen bu konu da ne düşünüyorsun?

Burak Güner: Ben her şeye sıcak bakıyorum. Bütün tekliflere açığım. 😀

img-20161206-wa0020

Fidan Fidanoğlu: Bir hayalin var mı?

Burak Güner: Bunları bir tık öteye taşıyıp oyuncu olmak istiyorum. Gerçek bir proje istiyorum. Dizi, sinema gibi daha büyük kitlelere hitap eden proje olsun istiyorum.

Fidan Fidanoğlu: Son olarak geçenler de “Mannequin Challenge” partisinde Tren Denizli kabininde sen vardın. Nasıldı?

Burak Güner: Baya güzeldi ya iyi ki dediğim anılardandı. Sahneye ilk çıktığım an benim için müthiş bir heyecan patlamasıydı. Öyle anların hastasıyım 😀 Farklı bir deneyim olması açısından da güzeldi. Teşekkür ediyorum beni destekleyen herkese… 🙂

 

Burak Güner’e bu keyifli röportaj için bizde teşekkür eder, Duman Altı serisinin sadece videolar da kalmasını, hayatın da ise Başarı Serüvenin devam etmesini dileriz…

 

Fidan Fidanoğlu

PAÜ / ECONOMİCS İSTANBUL-DENİZLİ

Son Yazılar - Fidan Fidanoğlu (Tümünü Gör)

Yorum yapın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler

BAŞA GİT