Haberler

“Wings for Life World Run”

worl

Wings for Life nedir?
Omurilik zedelenmelerinin tedavisi yolunda yapılan araştırmalara kaynak sağlamayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Wings for Life World Run’dan elde edilen gelirin yüzde 100’ü ve koşucuların yaptığı bağışlar doğrudan Wings For Life Vakfı’na aktarılmakta.

Her yıl düzenli olarak yapılan yarışmaya herkes katılabiliyor ve Wings for Life World Run, tekerlekli sandalye kullanıcılarının da katılabildiği, dünya genelinde 7 Mayıs 2017’de, saat 11.00 (UTC) itibarıyla start alıp, Yakalama Aracı son koşucuyu yakaladığında sona eren global bir koşudur.

Bu yıl 7 Mayıs Pazar 14:00 – 17:00 arasında İzmir’de yapılacak.

2 sene önce Pamukkale Üniversitesi öğrencileri 2 otobüs ve geçen senede Spor Bilimleri Fakültesi 1 otobüs katılım gösterdi. Bu senede Pamukkale Üniversitesi Öğrencileri olarak dünya genelinde yapılan büyük organizasyona, farkındalığa farkındalık katmak için yer almayı unutmayın. Hadi herkesi buna teşvik edelim, sabah, öğlen ya da gece hangisine denk gelirse, tüm dünya saat 11.00 UTC itibarıyla koşmaya başlayalım. Sen ne zaman koşmak istersin?

Etkinlik için aşağıdaki linke tıklayınız…

https://www.facebook.com/events/1774626919423297/?active_tab=about

Kayıt olmak için: http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/haberler/avantajli-kayit-doenemi-15-ocak-a-kadar-devam-ediyor-5347/

 

Yorum yapın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler

BAŞA GİT